MASIGNASUKA101
3556188086790554623

C# Detetc USB Flash Bellek Algılama

C# Detetc USB Flash Bellek Algılama
9 Nisan 2019 Salı
C# Detetc USB Flash Bellek Algılama
C# ile usb sürücünüzü algılamak ve dosyalarını görüntülemek için hazırlanmış bir örnek. Üst seviye bir kodlama olmasa da işinize yarayabilecek türdendir.
Detetc işlemi gerçekleştirilmiştir. Canlı olarak USB takıldığı anda dosyalar(files)vlistelerin. Geliştirilerek dosyaların silinmesini kendiniz sağlayabilirsiniz. Uygulamalarında flash bellek algılama gibi bir kod arayanlar için hemen indirebilirsiniz.
Kodlar yabancı kaynaklardan bulunup, düzenlenmiştir. Eklemeler yapılmış, düzeltmeler gerçekleştirilmiştir. Basitleştirilmiştir. USB şuan takıldı ve sürücü yolu belirtilmiştir. USB çıkartıldığı anda USB çıkartılmıştır yazısı ekrana gelmiştir. C# Windows Form örneğidir. Dosya listesi listboxa aktarılmaktadır ve dosya isimleri uzantıları ile birlikte gelmektedir.
C# USB Flash bellek algılama hakkında fikir ve önerilerinizi bekliyorum.
C# Detetc USB Flash Bellek Algılama Source indir.

C# ile bir sitenin bir bölümünü programlarınızda göstermek isterseniz > Euro ve Dolar'ın Altın Kaynak İle Takip Etme örneğimize bakabilirsiniz.
Ali Köklü

Üç yılı aşkın süredir projevekod blogum da c# programlama örnek kodları paylaşıyorum. Yazı yazmaktan ve bilgi paylaşmaktan büyük keyif alırım. Çok sakin ve eğlenceli biriyimdir. Sürekli kendimi geliştirmek için çaba sarf ederim. Her türlü olumlu, olumsuz eleştirilere açık bir insanımdır. Beni sosyal medya'da takip etmek isterseniz : @alikoklu254

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.