İnstagram DM Kaybolan Mesaj Modu Nedir? SS Uyarı Veriyor Mu? Nasıl Kullanılır?

İnstagram DM Kaybolan Mesaj Modu Nedir? SS Uyarı Mesajı Var Mı? Nasıl Kullanılır?

İnstagram yeni dm özelliği kaybolan mesaj modu yani vanish mode nasıl kullanılır.

Nedir bu kaybolan mesaj modu?

Kaybolan mesaj modu instagram dmden yazdığımız mesajları mesaj ekranından çıktığımız anda her iki taraf içinde silinen bir özelliktir. Bu özellik ile artık instagram dmleriniz kayıtlı kalmayacak gizli konuşmalara ev sahipliği yapabileceksiniz.

Nasıl kullanılır?

Kullanımı çok basit ekrana gelen mesajlaşmayı güncelle yazısını hiç kullanmadıysanız mesajlaşmayı kullan diyorsunuz. DM'den yazmak istediğiniz kişiye giriyorsunuz ve yazı ekranını yukarı kaydırıyorsunuz. Daha sonra sizi karanlık moda aktaracak ve burada konuşulan yazılar konuşmanız bitip ekrandan çıktığınız anda kaybolacaktır.

SS Uyarı Mesajı Var Mı?

Vanish Mode olarak geçen bu özellik tüm instagramın gözdesi haline geldi öyle ki herkes birbirine artık kaybolan mesaj gönderiyor. Konuşmalarınız'da SS alınınca bir ekran görüntüsü alındı mesajı çıkıyor aman dikkat.

Google News Proje ve Kod Paylaşım Platformu
Yazar

C# örnek otomasyonlar, projeler, HTML tasarımlar,blogger temaları,blogger eklentiler, program crackleri indirebileceğiniz ve genel teknoloji bilgileri paylaşan bir blog.

İnstagram DM Kaybolan Mesaj Modu Nedir? SS Uyarı Veriyor Mu? Nasıl Kullanılır? konusuna henüz yorum yapılmadı.
İlk Yorum Yapan Siz Olun.

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Konunun alıntı veya yasal olmayan bir durum arz ettiğini düşünüyorsanız iletişim yolu ile bize ulaşarak bildirebilirsiniz hak ihlali durumlarında 3 iş günü içerisinde konu kaldırılacaktır.
Dipnot...!
Kırık ve eksik linki yorum olarak bildirin konu 24 saat içerisinde düzenlenecektir.