Google Çöktü Peki Bu Siber Saldırı mı? Youtube,Gmail,Blogger'a Erişilemiyor

Sebebi açıklanmasa da Google'ın bütün servisleri birden bire durdu. Parça parça olsa gelmeye devam ediyor fakat hala erişim problemleri yaşanıyor. Siber saldırı gibi görünen bu durum tarihte bir kaç defa yaşandı. Google, Facebook bu gibi durumları siz fark etmeden hemen hemen her gün yaşıyor fakat biz kullanıcılara gelmeden engelleniyor. Şuanda 30 dakika sonra yeni yeni düzeltiliyor.

Youtube Team Twitter hesabından

Şu anda birçoğunuzun YouTube'a erişim konusunda sorun yaşadığının farkındayız - ekibimiz bunun farkında ve araştırıyor. Daha fazla haber alır almaz sizi burada bilgilendireceğiz.

diyerek açıklanmada bulundu. Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

Google News Proje ve Kod Paylaşım Platformu
Proje ve Kod Paylaşım Platformu

Proje ve Kod Paylaşım Platformu

C# örnek otomasyonlar, projeler, HTML tasarımlar,blogger temaları,blogger eklentiler, program crackleri indirebileceğiniz ve genel teknoloji bilgileri paylaşan bir blog.

Yorumlar (1)
  1. Bloğuma ziyaretçi olarak girdiğimde birtakım yazılar gördüm. Siteyi kapattılar diye ödüm koptu. Sonra başka blogger siteleri kontrol ettim, onlar da aynıydı. Genel ve geçici bir sıkıntıdır dedim. Düzeldi şükür.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Konunun alıntı veya yasal olmayan bir durum arz ettiğini düşünüyorsanız iletişim yolu ile bize ulaşarak bildirebilirsiniz hak ihlali durumlarında 3 iş günü içerisinde konu kaldırılacaktır.
Dipnot...!
Kırık ve eksik linki yorum olarak bildirin konu 24 saat içerisinde düzenlenecektir.

Bültenimize Abone Ol

Bültenimize abone olarak, yeni yayınlanan içerilerden haberdar olun!

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçerek soru, istek, hata gibi bir durum hakkında yazabilirsin!

İletişim Formu