Yenilenen Blogger Android Apk Uygulamasına Merhaba! Hemen indir

Yenilenen Blogger Android Apk Uygulamasına Merhaba! Hemen indir
Çok kısa bir zaman önce blogger yenileniyor demiştik. Herkes çok şaşırdı nereden öğrendin diyerek merakla okudular yazımı. Bir blogcuysanız kullandığınız sistemi de bilmeniz gerekir.
Blogger 4 yıl önce başladığımdq basit ama etkili bir sistemdi. Şimdi artık gelişmiş ve aşırı etkili bir sistemdi oldu. Hem mobil uygulaması hem de web tasarımı olsun çok çok gelişti. Önceleri blogger android sürümünü kullananlar bilir. Çok zahmetli bir şekilde yazı paylaşılıyordu. Blogger yeni güncellemesiyle birlikte android uygulamasını da elden geçirdi ve hep yeni yenilikler ekledi. Artık telefondan içerik girmek kolaylaştı. Görselleri eklemek, mevcut yzınızda vurgulama, yazılarınızı gösterme kısımları çok gelişti. Seyahat veya edebi metin yazarları bu duruma memnun kalacaktır. Umarım daha güzel yeniliklerle daha kaliteli blogları keşfederiz. Bu uygulama sayesinde istediğim tatmini aldım ve daha yeni sıradışı fikirler oluşturdu aklımda yeni bloglarla sizlere süpriz yapabilirim.
Herkese iyi bloglamalar.

Ek: Bu yazı blogger google play store uygulamasıyla yazılmıştır. Blogger android apk uygulaması indirmek için tıklayınız.

Yenilenen Blogger Android Apk Uygulamasına Merhaba! Hemen indir 1 Yorum Bulunuyor. Konu Hakkındaki Görüş ve Önerilerinizi Bekliyoruz.

  1. Teşekkür ederim blogum için telefondan yazı paylaşmak çok kolay bu sayede

    YanıtlayınSil

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.