Creators Studio - İçerik Stüdyosu Facebook ile Para Kazanma

Yeni girişimciler İçin facebook creator - içerik stüdyosu,facebook adsense, ads alternatif para kazanma yöntemi hakkında kısa bilgi

Google Adsense'e,Youtube Adsense ortak veya rakip ne derseniz artık facebook adsense hizmetinizde. Facebook'un 2019''un ilk çeyreğinde geleceği söylenen sayfa içeriklerinden gelir elde etme özelliği artık kullanılabilir durumda.

Facebook reklamlarla insanlara para kazandırmak neden önemli?

Eskiden popülerliği çok çok fazla olan facebook zamanla yerini farklı mecralara bırakıyor gibi. Bu durumun tabi ki de önüne geçmek isteyecektir sevgili Mark. İnsanların para kazanacak alternatif kanalları çok az olduğu için mecburiyetten o kanalları kullanmak zorunda kalıyor. Youtube'da, twitch te canlı yayınlar akıp gidiyor. Buradan kazanılan paralar hem site sahipleri, hem içerik üreticiler için çok güzel bir gelir kaynağı. Anlaşılan bu durumu Facebook olarak kendi lehine çevirmek istemiş.

Facebook İçerik Stüdyosu

Gelişen teknoloji ile birlikte artık hemen hemen herkes bir içerik üreticisi haline geliyor. Kimi yemek tarifi, kimi araba hakkında bilgi kimisi de kendini tanıtıyor. Mevcut bu durum içerisinde insanların bir içerik üreticisi vasfında sosyal medyayı kullandıklarını baz alırsak, bu işten gelir elde etmek istemeleri çok normal. Facebook kendi bünyesidne içerik üreticileri için artık içeriklerinden gelir ve reklam elde etmeleri için, içeriklerinin korunmasını sağlama için Facebook creators studio yani facebook içerik stüdyosunu duyurdu.

Sizlerde facebook creators studio a girerek sayfanızın para kazanma durumunu görebilir. Para kazandırabilecek içerikleri paylaşabilir veya hagi içeriğin ne kadar para kazandırdığının analizini yapabilirsiniz.

Sizler için bir bilgi daha buyrun : Niş Blog Nedir

Google News Proje ve Kod Paylaşım Platformu
Yazar

Gören göze karanlık perde olamaz, görmeyen göze ışık ne yapsın.
Kırşehir - AK 456 AEÜ - Computer Programmer

Creators Studio - İçerik Stüdyosu Facebook ile Para Kazanma konusuna henüz yorum yapılmadı.
İlk Yorum Yapan Siz Olun.

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Konunun alıntı veya yasal olmayan bir durum arz ettiğini düşünüyorsanız iletişim yolu ile bize ulaşarak bildirebilirsiniz hak ihlali durumlarında 3 iş günü içerisinde konu kaldırılacaktır.
Dipnot...!
Kırık ve eksik linki yorum olarak bildirin konu 24 saat içerisinde düzenlenecektir.