Home Adsense ve SEO / Bilgi

Facebook içerik stüdyo - creator studio, Facebook içerikten para kazanma yöntemi, Adsense, ADS alternatifi hakkında kısa bilgi

Google Adsense'e, Youtube Adsense ortak veya rakip ne derseniz artık Facebook Adsense hizmetinizde. Facebook'un 2019''un ilk çeyreğinde geleceği söylenen sayfa içeriklerinden gelir elde etme özelliği artık kullanılabilir durumda. Facebook Creators studio adını verdiği Facebook içerik stüdyosu sayfası sayesinde mevcut sayfalarınız hem hızlı takip edebilecek ve de para kazanabileceksiniz.

Facebook reklamlarla insanlara para kazandırmak neden önemli?

Eskiden popülerliği çok çok fazla olan Facebook zamanla yerini farklı mecralara bırakıyor gibi. Bu durumun tabi ki de önüne geçmek isteyecektir sevgili Mark. İnsanların para kazanacak alternatif kanalları çok az olduğu için mecburiyetten o kanalları kullanmak zorunda kalıyor. Youtube'da, Twitch te canlı yayınlar akıp gidiyor. Buradan kazanılan paralar hem site sahipleri, hem içerik üreticiler için çok güzel bir gelir kaynağı. Anlaşılan bu durumu Facebook olarak kendi lehine çevirmek istemiş.

Facebook İçerik Stüdyosu

Gelişen teknoloji ile birlikte artık hemen hemen herkes bir içerik üreticisi haline geliyor. Kimi yemek tarifi, kimi araba hakkında bilgi kimisi de kendini tanıtıyor. Mevcut bu durum içerisinde insanların bir içerik üreticisi vasfında sosyal medyayı kullandıklarını baz alırsak, bu işten gelir elde etmek istemeleri çok normal. Facebook kendi bünyesinde içerik üreticileri için artık içeriklerinden gelir ve reklam elde etmeleri için, içeriklerinin korunmasını sağlama için Facebook Creators studio yani Facebook içerik stüdyosu 'nu duyurdu.

Sizlerde Facebook içerik stüdyosu - Creators studio a girerek sayfanızın para kazanma durumunu görebilir. Para kazandırabilecek içerikleri paylaşabilir veya hangi içeriğin ne kadar para kazandırdığının analizini yapabilirsiniz.

Facebook İçerik Stüdyosu

Sizler için bir bilgi daha buyurun : Niş Blog Nedir

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Konunun alıntı veya yasal olmayan bir durum arz ettiğini düşünüyorsanız iletişim yolu ile bize ulaşarak bildirebilirsiniz hak ihlali durumlarında 3 iş günü içerisinde konu kaldırılacaktır.
Dipnot...!
Kırık ve eksik linki yorum olarak bildirin konu 24 saat içerisinde düzenlenecektir.

Takip edebileceğiniz bağlantılar

Facebook Twitter Linkedin