Blogger için ücretsiz bir tema olan Microsoft teması blogger temalarının en sade en güzel ve en seo uyumlusu hemen indirin
Blogger için ücretsiz bir tema olan Microsoft teması blogger temalarının en sade en güzel ve en seo uyumlusu hemen indirin

Microsoft'a benzetilmiş HTML bir tasarımdan alıntı blogger teması. Demo şuanlık bu sitedir. Değişmesi halinde konu güncellenecektir.

Blogger temaları, blog sahiplerinin bloglarının görünümünü özelleştirmelerine yardımcı olan tasarımlardır. Blogger, Google tarafından sunulan ücretsiz bir blog hizmetidir ve kullanıcılar, bloglarını ücretsiz olarak oluşturabilirler.

Blogger temaları, blog sahiplerinin bloglarını özelleştirmelerine olanak tanır. Bu temalar, blog sahiplerinin bloglarının görsel tasarımını değiştirerek daha profesyonel bir görünüm elde etmelerine yardımcı olur. Ayrıca, farklı kategorilerde temalar bulmak mümkündür. Örneğin, kişisel bloglar için minimal temalar veya moda blogları için görsel açıdan daha zengin temalar gibi.

Blogger temaları, birçok ücretsiz ve ücretli olarak sunulmaktadır. Kullanıcılar, Google arama motorundan arama yaparak veya üçüncü taraf web sitelerinde arama yaparak uygun temayı bulabilirler. Birçok web sitesi, kullanıcıların birçok farklı kriterlere göre filtreleme yapmasına olanak tanır, böylece kullanıcılar ihtiyaçlarına uygun bir tema bulabilirler. Ayrıca, bloggerlar kendi tasarımlarını da yapabilirler, ancak bu, tasarım becerileri gerektirir.

Microsoft teması kurulumu çok kolaydır yapmanız gerekenler rar dosyası içinde microsoft.txt i açıp bütün kodları kopyalıyorsunuz. Blogger paneli üzerinden Tema>HTML'yi Düzenle kısmına yapıştırıyorsunuz.

Tema içerisinde gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Footer linki'ni falan kaldırabilirsiniz.

V1.0 olarak 14.11.2022 Tarihinde yayınlanmıştır. Güncellemeler duyurulacaktır.

Mail adresinizi yorumlara bırakın size mail olarak gönderilecektir.

Bu konuya okuyucular tarafından toplam 1 yorum yapılmıştır. Sende hemen buraya tıklayarak yeni yorum yapabilirsin.

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler. Konunun alıntı veya yasal olmayan bir durum arz ettiğini düşünüyorsanız iletişim yolu ile bize ulaşarak bildirebilirsiniz hak ihlali durumlarında 3 iş günü içerisinde konu kaldırılacaktır. Dipnot...! Kırık ve eksik linki yorum olarak bildirin konu 24 saat içerisinde düzenlenecektir.

Takip edebileceğiniz bağlantılar :