Auto Draw, yeni nesil hızlı bir çizim sitesidir. Makine öğrenimini, grafikerlerin sanatıyla birleştirilmiş. Tamamen ücretsiz

Bir web sitesi düşünün sizin çizmeye çalıştığınız nesneleri size gösteriyor. Bunu mu yoksa bunu mu çizmek istedin. Çizmeye çalıştığın veya ona yakın gelebilecek önerileri sunuyor. İşte böyle bir site var.

autodraw.com, adından da anlaşıldığı gibi "otomatik çizim". Sen çizmeye başla doğru sembolleri o bulsun. Bir logo mu yapmaya çalıştınız veya sürekli sembol mü çizmeye çalıştınız bu siteyi favorilere kesin ekleyeceksiniz.

Auto Draw, yeni nesil hızlı bir çizim sitesidir. Makine öğrenimini, grafikerlerin sanatıyla birleştirilmiş. Tamamen ücretsiz olan Auto Draw tüm akıllı telefonlarda, tabletlerde ve masaüstü, dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilir. Yüzbinlerce çizim tahmin ederek işinizi kolaylaştırmaya yardımcı. Çok sık kullanmaya başladığım bu site.

AutoDraw.com ' u sende dene...

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler. Konunun alıntı veya yasal olmayan bir durum arz ettiğini düşünüyorsanız iletişim yolu ile bize ulaşarak bildirebilirsiniz hak ihlali durumlarında 3 iş günü içerisinde konu kaldırılacaktır. Dipnot...! Kırık ve eksik linki yorum olarak bildirin konu 24 saat içerisinde düzenlenecektir.

Takip edebileceğiniz bağlantılar :