Yeni Windows 10x Tasarım Görünümü ve Detayları

Windows 10x tasarım görünümünde yeniliğe gidiyor. İntro da ve menülerde değişiklik. İşte detaylar yeni Windows 10x Tahmini Nisan ayında sizlerle.

Her yeni windows sürümü bizi heyecanlandırmaktadır ve  2021 her yeni güzel şeyin kapılarını aralayan bir yıl olacağı gibi windowsunda yenilik yılı olacaktır. 2021'in tahmini olarak Nisan ayında windows sürümü yeniliğe gidecek ve ilk gelen görüntüler olumlu tepkiler aldı.

Yeni windows 10'da tasarım olarak göze çarpan ilk özellik başlat menüsünün ve başlangıç menüsünün ortalı bir şekilde duruyor oluşu oldu. Her ne kadar boyut olarak değişmese de ortalı duruşu farklı bir hava katmış Windows 10'a. Windows 10'da ki gibi arama butonu ve başlat menüsü,Windows 10x ile birlikte birleşiyor. Daha saydam bir başlat menüsü ile monitörün ortasında görünecek olan kısım tüm programlar ve hızlı ulaşım programlarını listeleyecek.

Fotoğrafta ki bir diğer detay ise varsayılan olarak gelecek uygulamalar arasında skype ki zaten hep geliyordu ayrıyeten spotify eklenmiş durumda. Windows 10x İle ayarlar hava durumu hesap makinesi mail,market gibi uygulamalar başlangıç menüsünde bizleri varsayılan olarak karşılacaktır.

Ayrıca artık windows un açılış sesi ve açılış introsu değişti.

Yeni windows 10x Dokunmatik ekranlarda ki performansı ve kullanım detayları

Google News Proje ve Kod Paylaşım Platformu
Proje ve Kod Paylaşım Platformu

Proje ve Kod Paylaşım Platformu

C# örnek otomasyonlar, projeler, HTML tasarımlar,blogger temaları,blogger eklentiler, program crackleri indirebileceğiniz ve genel teknoloji bilgileri paylaşan bir blog.

Yorumlar (0)

Bültenimize Abone Ol

Bültenimize abone olarak, yeni yayınlanan içerilerden haberdar olun!

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçerek soru, istek, hata gibi bir durum hakkında yazabilirsin!

İletişim Formu