Blogger Mobil ?m=1 Uzantısı Nasıl Kaldırılır

Blogger bilindiği üzere farklı ülkelerden girişte tr veya eu diye eklemeler yapıyor. Bu eklemelere bir fazla olarak mobil kullanıcılara özel yapılmış olan ?m=1 yönlendirmesi. Bu yönlendirme zararlı mı? Tabi ki değil. Peki neden bu yönlendirme kapatmak isteyelim. Tamam keyif meselesi. Yinede blogger mobil ?m=1 uzantısı nasıl kaldırılır derseniz.

Blogunuzun tema düzenleme bölümüne geliyoruz ve </head> kodu üstüne bu kodu yapıştırıyoruz

<script> //<![CDATA[ var uri = window.location.toString(); if (uri.indexOf("%3D","%3D") > 0) { var clean_uri = uri.substring(0, uri.indexOf("%3D")); window.history.replaceState({}, document.title, clean_uri);} var uri = window.location.toString(); if (uri.indexOf("%3D%3D","%3D%3D") > 0) { var clean_uri = uri.substring(0, uri.indexOf("%3D%3D")); window.history.replaceState({}, document.title, clean_uri);} var uri = window.location.toString(); if (uri.indexOf("&m=1","&m=1") > 0) { var clean_uri = uri.substring(0, uri.indexOf("&m=1")); window.history.replaceState({}, document.title, clean_uri); } var uri = window.location.toString(); if (uri.indexOf("?m=1","?m=1") > 0) { var clean_uri = uri.substring(0, uri.indexOf("?m=1")); window.history.replaceState({}, document.title, clean_uri);}; var protocol=window.location.protocol.replace(/:/g,''); if(protocol=='http'){ var url=window.location.href.replace('http','https'); window.location.replace(url);} /*]]>*/</script>

Google News Proje ve Kod Paylaşım Platformu
Yazar

Gören göze karanlık perde olamaz, görmeyen göze ışık ne yapsın.
Kırşehir - AK 456 AEÜ - Computer Programmer

Blogger Mobil ?m=1 Uzantısı Nasıl Kaldırılır konusuna henüz yorum yapılmadı.
İlk Yorum Yapan Siz Olun.

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Konunun alıntı veya yasal olmayan bir durum arz ettiğini düşünüyorsanız iletişim yolu ile bize ulaşarak bildirebilirsiniz hak ihlali durumlarında 3 iş günü içerisinde konu kaldırılacaktır.
Dipnot...!
Kırık ve eksik linki yorum olarak bildirin konu 24 saat içerisinde düzenlenecektir.