Home Bilgi

Xiaomi ikinci alan nedir? Sanal bir telefon oluşturma nasıl yapılır? Xiaomi Cep telefonuna sahip olan kullanıcılar ayarlar özel özellikler kısmında bulunan ikinci alan kısmını merak edenler için kısaca özetleyeceğim.

İkinci alan bölümü varsayalım ki telefonunuzu yeni aldınız aldığınızda ki şekil gibi bir ekran açılmaktadır. Buraya uygulama yükleyebilir, fotoğraf çekebilir veya farklı işler çevirebilirsiniz. Yani size sanal bir telefon oluşturuluyor. Varolan ayarlarınız ise ilk alanda mevcut duruyor. Bu sanal alan ile türlü farklı işler cevrilebilecegini düşünüyorum. Örneğin birinden saklayabileceginiz bir telefonunuz daha olduğunu düşünün. Telefon içinde telefon olmuş oluyor. Tabi bu alan için belli bir belleğe sahip olmanız gerekmektedir. Sık kullanmasaniz da bence çok harika bir özellik.

Xiaomi ikinci alana giriş için mevcut desen kilidiniz ve yeni bir desen kilidi oluşturabilirsiniz. Sanal telefonunuzi da bu şekilde şifreyle koruyabilirsiniz.

Bu alan hakkında farklı özellikler varsa yorumlarda belirtebilirsiniz. İkinci alan nedir sorusuna da böylelikle yanıtlamış olduk. Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Konunun alıntı veya yasal olmayan bir durum arz ettiğini düşünüyorsanız iletişim yolu ile bize ulaşarak bildirebilirsiniz hak ihlali durumlarında 3 iş günü içerisinde konu kaldırılacaktır.
Dipnot...!
Kırık ve eksik linki yorum olarak bildirin konu 24 saat içerisinde düzenlenecektir.

Takip edebileceğiniz bağlantılar

Facebook Twitter Linkedin