Xiaomi ikinci alan nedir? Sanal Telefon Oluşturma Nasıl Yapılır?

Xiaomi ikinci alan nedir? Sanal bir telefon oluşturma nasıl yapılır? Xiaomi Cep telefonuna sahip olan kullanıcılar ayarlar özel özellikler kısmında bulunan ikinci alan kısmını merak edenler için kısaca özetleyeceğim.

İkinci alan bölümü varsayalım ki telefonunuzu yeni aldınız aldığınızda ki şekil gibi bir ekran açılmaktadır. Buraya uygulama yükleyebilir, fotoğraf çekebilir veya farklı işler çevirebilirsiniz. Yani size sanal bir telefon oluşturuluyor. Varolan ayarlarınız ise ilk alanda mevcut duruyor. Bu sanal alan ile türlü farklı işler cevrilebilecegini düşünüyorum. Örneğin birinden saklayabileceginiz bir telefonunuz daha olduğunu düşünün. Telefon içinde telefon olmuş oluyor. Tabi bu alan için belli bir belleğe sahip olmanız gerekmektedir. Sık kullanmasaniz da bence çok harika bir özellik.

Xiaomi ikinci alana giriş için mevcut desen kilidiniz ve yeni bir desen kilidi oluşturabilirsiniz. Sanal telefonunuzi da bu şekilde şifreyle koruyabilirsiniz.

Bu alan hakkında farklı özellikler varsa yorumlarda belirtebilirsiniz. İkinci alan nedir sorusuna da böylelikle yanıtlamış olduk. Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Google News Proje ve Kod Paylaşım Platformu
Ali Köklü

Ali Köklü

İn another universe
Ankara
Kırşehir - ABE 358 - AEÜ - Computer Programmer

Yorumlar (0)

Bültenimize Abone Ol

Bültenimize abone olarak, yeni yayınlanan içerilerden haberdar olun!

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçerek soru, istek, hata gibi bir durum hakkında yazabilirsin!

İletişim Formu