Xiaomi Cep Telefon İşletme Modu Nedir? Ne İşe Yarar?

Xiomi cep telefonlarında bulunan işletme modu nedir sorusuna kısaca yazılımsal geliştiriciler için oluşturulmuş bir moddur diyebiliriz.

Xiaomi Cep telefonlarında bulunan işletme Modu geliştiriciler için oluşturulmuş, işletme uygulamalarını ön testini yapmak, kodlama ve programlama yapmalarına olanak sağlayan bir moddur.

Ne işe yarar?

İşletme modunu açmanız için öncelikle bir şirket kodunuz ve lisans kodunuz olması gerekir. Bunları xiaomi resmi sitesinden temin edebilirsiniz.

Kişisel kullanım için hiçbir artısı bulunmamaktadır. Ayrıca bir uygulamanız yoksa hiçbir ihtiyacınız olmayacak bir moddur.

İşletme Modu hakkında daha detaylı bilgiyi işletme modunu etkinlestir düğmesi altında ki işletme modu hakkında kısmında bulabilirsiniz.

Xiomi cep telefonlarında bulunan işletme modu nedir sorusuna kısaca yazılımsal geliştiriciler için oluşturulmuş bir moddur diyebiliriz.

Xiaomi işletme modu hakkında bize gelen sorulardan en çoğu bu koda nasıl sahip olunacağıdır? Arkadaşlar bu kodu almak için xiaomi firmasının resmi makalesini okuyabilirsiniz. Koda biz sahip değiliz.

Sizlerde işletmeniz için bu modu denediyseniz detaylarını bizimle paylaşmak için yorum yapabilirsiniz.

Google News Proje ve Kod Paylaşım Platformu
Yazar

Gören göze karanlık perde olamaz, görmeyen göze ışık ne yapsın.
Kırşehir - AK 456 AEÜ - Computer Programmer

Xiaomi Cep Telefon İşletme Modu Nedir? Ne İşe Yarar? konusuna henüz yorum yapılmadı.
İlk Yorum Yapan Siz Olun.

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Konunun alıntı veya yasal olmayan bir durum arz ettiğini düşünüyorsanız iletişim yolu ile bize ulaşarak bildirebilirsiniz hak ihlali durumlarında 3 iş günü içerisinde konu kaldırılacaktır.
Dipnot...!
Kırık ve eksik linki yorum olarak bildirin konu 24 saat içerisinde düzenlenecektir.