Devletin Verdiği Ücretsiz Maskeyi Nasıl Alırım? E-Devlet Maske Nasıl Alınır?

Devletin verdiği dağıttığı ücretsiz maskemi nasıl alırım?E-Devlet Maske

Türkiye Cumhuriyeti devleti varolsun ki, coronayla mücadele kapsamında her eve ücretsiz maske dağıtımı yapılacaktır. Türk toplumunun en büyük ve en güzel özelliği birlik ve beraberliği hiçbir zaman kaybetmemesidir. Devletimizin geçtiğimiz günlerde sunduğu imkanlardan biride her eve ücretsiz maske dağıtımı oldu. Peki bu dağıtım nasıl gerçekleşecek.
Devletin verdiği ücretsiz maskeyi almak için öncelikle https://maske.epttavm.com/ web sitesine giriyorsunuz ve gerekli bilgilendirme ve kişisel veri metinlerini doldurarak. (Adınız soyadınız tcniz adresiniz ve aile bireyleri dahil.) Bu imkandan yaralanabiliyorsunuz. Peki bu maske nasıl gelecek. PTT - postahanenin kargo çalışanları tarafından size ulaştırılacak maske 1 koli içerisinde 5 adet olmak koşulu ile her aile fertine haftada 1 koli olarak teslim edilecektir. Maske 3 katlıdır.
Yeni E-Devlet Maske Başvuru Formu

Yoğun istek nedeniyle şuan
Değerli Vatandaşlarımız,
Yoğun ilginize teşekkür ediyoruz.
Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmek adına, ücretsiz maske taleplerinize ilişkin başvurularınızı en kısa sürede e-Devlet Kapısı üzerinden alacağımızı bildirmek isteriz.
Ücretsiz maske teminine ilişkin sistem e-Devlet Kapısı üzerinden kullanıma açıldığında gerekli duyuruları sizlerle paylaşacağımızı bildirmek isteriz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla.
Bu metinle karşılaşabilirsiniz. İleri ki zamanlarda e devlet üzerinden yapılacak ve bilgilendirileceksiniz.
Devletimizin aldığı bu tür yöntemler hakkında yorum, görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
#Türkiyem #Corona

Devletin Verdiği Ücretsiz Maskeyi Nasıl Alırım? E-Devlet Maske Nasıl Alınır? Konusuna Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Yorum Yapan Siz Olun.

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.