Home Haberler

Youtube music nedir? Youtube'da Sadece Müzik Dinlemek isteyenler buyrun. yt music apk indir

Yakın zamanlarda youtube mobil platform üzerinde yt music adlı bir uygulamayı tanıttı ve premium üyelikle bunu parasal bir yatırıma çevirdi. Bu uygulamanın amacı youtube'da sadece video izlemekti. En azından mobil kullanıcılar için bir avantaj olmuştu. Bu uygulamayı indirmek için en altta ki linke tıklayabilirsiniz. Üstünden çok geçmedi ki youtube web sitesi üzerinden music.youtube ile aynı ayarlamaları web sitesinde de yaptılar ve artık music.youtube.com üzerinden sadece müzik dinlenebiliyor.

Youtube Music Nedir?

Hem mobil, hem bilgisayarlar için hazırlanmış sadece müzik dinlenilebilen bir uygulama veya web sitesidir. Bu uygulama veya web sitesi sayesinde youtube'da ki müzik dışında ki videolardan kurtulmuş, sadece müzik dinleyebileceğimiz bir ortam sağlanmış oldu.

Peki nedir avantajı?

Müzik dinlerken aralarda oyun videoları veya başka videolara denk gelmiyoruz. Spotify gibi sadece müzik üzerine.
Sanatçıların klipleri ve eserleri tek bir yerde listelenebiliyor.

Gelecekten ön görülerim

Youtube kısa zaman içerisinde birde masaüstü uygulaması çıkartabilir. Premium özellikleriyle şarkılara indirme gelebilir(ki mobil uygulama üzerinde mevcut) ve şarkıları satın alıp dinleme olabilir. Bu sayede hem youtube hem yapımcı kar etmiş olacaktır.

Fazla uzatmadan YT Music android apk uygulamasını indirmek için tıklayınız.
Youtube Music'le masaüstü müzik dinlemeye devam edin.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Konunun alıntı veya yasal olmayan bir durum arz ettiğini düşünüyorsanız iletişim yolu ile bize ulaşarak bildirebilirsiniz hak ihlali durumlarında 3 iş günü içerisinde konu kaldırılacaktır.
Dipnot...!
Kırık ve eksik linki yorum olarak bildirin konu 24 saat içerisinde düzenlenecektir.

Takip edebileceğiniz bağlantılar

Facebook Twitter Linkedin