Youtube Music Nedir? Youtube'da Sadece Müzik Dinlemek! - YT Music Apk indir

Youtube Music Nedir? Youtube'da Sadece Müzik Dinlemek! - YT Music Apk indir
Yakın zamanlarda youtube mobil platform üzerinde yt music adlı bir uygulamayı tanıttı ve premium üyelikle bunu parasal bir yatırıma çevirdi. Bu uygulamanın amacı youtube'da sadece video izlemekti. En azından mobil kullanıcılar için bir avantaj olmuştu. Bu uygulamayı indirmek için en altta ki linke tıklayabilirsiniz. Üstünden çok geçmedi ki youtube web sitesi üzerinden music.youtube ile aynı ayarlamaları web sitesinde de yaptılar ve artık music.youtube.com üzerinden sadece müzik dinlenebiliyor.

Youtube Music Nedir?

Hem mobil, hem bilgisayarlar için hazırlanmış sadece müzik dinlenilebilen bir uygulama veya web sitesidir. Bu uygulama veya web sitesi sayesinde youtube'da ki müzik dışında ki videolardan kurtulmuş, sadece müzik dinleyebileceğimiz bir ortam sağlanmış oldu.

Peki nedir avantajı?

Müzik dinlerken aralarda oyun videoları veya başka videolara denk gelmiyoruz. Spotify gibi sadece müzik üzerine.
Sanatçıların klipleri ve eserleri tek bir yerde listelenebiliyor.

Gelecekten ön görülerim

Youtube kısa zaman içerisinde birde masaüstü uygulaması çıkartabilir. Premium özellikleriyle şarkılara indirme gelebilir(ki mobil uygulama üzerinde mevcut) ve şarkıları satın alıp dinleme olabilir. Bu sayede hem youtube hem yapımcı kar etmiş olacaktır.

Fazla uzatmadan
YT Music android apk uygulamasını indirmek için tıklayınız.
Youtube Music'le masaüstü müzik dinlemeye devam edin.

Youtube Music Nedir? Youtube'da Sadece Müzik Dinlemek! - YT Music Apk indir Konusuna Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Yorum Yapan Siz Olun.

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.