Basit Anasayfa Kategorilenmiş Seo Uyumlu Blogger Teması

Basit Anasayfa Kategorilenmiş Seo Uyumlu Blogger Teması
31 Ocak 2018 tarihinde yazindunyam.com için hazırlamış olduğum blogger temasını sizlere ücretsiz sunuyorum. Basit Anasayfası kategorilenmiş olup hızlı bir temadır. Genel kategoride yazılabilir bir temadır. Tüm seo ayarları yapılmıştır. Yapmanız gerekenler sadece logo, seo ayarları ve etiket düzenlemesidir. Görsele önem veren bloggerlar için sade bir temadır. Footer linklerini kaldırabilirsiniz. Fakat css kod içerisinde adım geçiyor onu silmeyin size bir zararı yoktur.
Her zaman yaptığım gibi temayı isteyenler bir cümle yorum ve gmail adresini yazarsa vereceğim. Sonuçta yine ücretsizdir. Bu temadaki kodları sizlerde kullanıp kendi blogger temanızı yapabilirsiniz.

Demo sayfası

6Basit Anasayfa Kategorilenmiş Seo Uyumlu Blogger Teması Yorum Bulunuyor. Konu Hakkındaki Görüş ve Önerilerinizi Bekliyoruz.

 1. Kardeşim yine döktürmüşsün helal sana
  sozlerreklam55@gmail.com

  YanıtlayınSil
 2. gerçekten güzel tema hoş bende rica etsem gönderiri misiniz? bedavaturkcescript@gmail.com
  Eğer temayı gönderir iseniz bir kaç noktasında değişiklik yapmak istiyorum. Benzer yazılar kısmında biraz düzenleme yapmak istiyorum yardımcı olabileceğinizi umut ediyorum. Teşekkürler

  YanıtlayınSil
 3. Konu dışı bir yorum atıyorum...Benim blogda bir yazıyı twitter'de paylaştığımda fotoğraf gelmiyor. Sizce sorun neden kaynaklanıyor?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. b:if cond='data:blog.postImageUrl'
   meta expr:content='data:blog.postImageUrl' property='og:image'
   b:else
   b:if cond='data:blog.postImageThumbnailUrl'
   meta expr:content='data:blog.postThumbnailUrl' property='og:image'
   b:if

   Tarz og image kodları mevcut mu sitenizde ve Facebook'ta durum nasıl

   Sil
 4. Ali Bey facebookta fotoğraf paylaştıktan sonra görünüyor ama twitter yok... İsterseniz linki kontrol edin https://www.bozovahaber.net/

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba bozovahaber https://www.projevekod.com/2020/07/blogger-yazilarim-twitter-da-link-ve-resim-gorunmuyor-cozuldu.html adresinde yeni konumu senin için açtım. Buradan sorununu çözebilirsin iyi günler.

   Sil

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.