MASIGNASUKA101
3556188086790554623

Web Ürün Satış Wordpress İlan Teması PHP Scripti Ücretsiz - Warez

Web Ürün Satış Wordpress İlan Teması PHP Scripti Ücretsiz  - Warez
28 Mayıs 2019 Salı
Web Ürün Satış Wordpress İlan Teması Ücretsiz  - Warez
Bu aralar yoğun uğraştığım satış scriptleri hakkında bir örnek script paylaşma gereksinimi duydum. Benimde çok aradığım scriptler arasında bulunan satış scripti ücretsiz olarak paylaşılmıştır. Bu script üzerinde düzenleme yapabilir testlerinizi gerçekleştirebilirsiniz hatta ve hatta kullanımını gerçekleştireblirsiniz tabi lisans problemleri olur mu orasını bilemiyorum. Tüm parçaları kodları vesaire yerleri düzenledikten sonra dilediğiniz gibi kullanın.
Web tabanlı bir ürün satış wordpress ilan teması.
PHP scripti değil wordpress temasıdır. Wordpress'te PHP teması olduğu için öyle başlık yazılmıştır. Önceden deneyip sonradan satın almanızı tavsiye ederim. Çoğu özellikleri lisans kodu istiyor. Ön görme olarak paylaşmıştır. Bu bağlantıyı indirme kullanma yükümlülükleri kişiye aittir. Bağlantıya tıkladığınız halde tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız.
Localhostuma kurdum denedim sorunsuz güzel bir temadır.

WP kurulumu demo xml dosyası mevcuttur import edebilirsiniz.
WP demosu için tıklayınız.
WP temasını indirmek için tıklayınız.
Ali Köklü

Üç yılı aşkın süredir projevekod blogum da c# programlama örnek kodları paylaşıyorum. Yazı yazmaktan ve bilgi paylaşmaktan büyük keyif alırım. Çok sakin ve eğlenceli biriyimdir. Sürekli kendimi geliştirmek için çaba sarf ederim. Her türlü olumlu, olumsuz eleştirilere açık bir insanımdır. Beni sosyal medya'da takip etmek isterseniz : @alikoklu254

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.