MASIGNASUKA101
3556188086790554623

Blogger Yemek Tarifleri Teması Sitesi

Blogger Yemek Tarifleri Teması Sitesi
12 Temmuz 2018 Perşembe

Bizleri Blogger platformuna bağlanayan kolay ve işlevsel bir kullanışı oluyor. Gerek tema düzenleme, gerek SEO açısından Google kendi platformu olan Blogger'ı daha çok seviyor ve bu da biz webmasterların işine geliyor. Tabi birde ücretsiz olması bunun cabası.
3 Yıldır Blogger platformunda Programlama dilleri ile sizlere hizmet vermenin verdiği gururla sizlerin de birer blog sahibi olmanızı çok isterim.
Yazı yazmaktan ziyade insanlarla bir şeyler paylaşmanın verdiği hazzı hiçbir şey vermiyor bu hayatta. Olabildiğince yaptığım işleri ücretsiz yayınlamaya çalışıyorum. Facebook'ta paylaştığım kurumsal blogger temasını gerçek bir emeğin eseri olduğu için ücretli bir şekilde dağıtıyorum.
Sizlere de Blogger için bu güzel yemek tarifi temasını paylaşmak istedim. Umarım paylaşımlarım bir kaç insana da olsa ulaşıyordur veya faydalanabiliyordur. Şuan websitemde kullandığım tema da bu tema ile aynıdır.
Benim için en önemli şey siz değerli okurlarımın yorumlarıdır. Her konu için yorum yapabilirsiniz. Cevapsız yorum bırakmıyorum.

Temayı yüklemek için : indirdiğiniz .txt dosyasının içindekileri kopyalayın ve Blogger panelinden Tema > HTML'yi Düzenleye tıklayın hepsini seçin, kopyaladığınız tüm kodları yapıştırın ve kaydedin.

Not : Temanızın aynı şekil yedeğini alırsanız sizin için faydalı olur.
Eğer olaki düzenleme ile ilgili yardıma ihtiyacınız olursa lütfen yorum atın. En kısa sürede cevap vereceğime emin olabilirsiniz.
Umarım Blogger Yemek Tarifleri Sitesi Teması'nı beğenirsiniz.

Tema demosu    Temayı indir
Ali Köklü

Üç yılı aşkın süredir projevekod blogum da c# programlama örnek kodları paylaşıyorum. Yazı yazmaktan ve bilgi paylaşmaktan büyük keyif alırım. Çok sakin ve eğlenceli biriyimdir. Sürekli kendimi geliştirmek için çaba sarf ederim. Her türlü olumlu, olumsuz eleştirilere açık bir insanımdır. Beni sosyal medya'da takip etmek isterseniz : @alikoklu254

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.