Blogger Yemek Tarifleri Teması Sitesi


Bizleri Blogger platformuna bağlanayan kolay ve işlevsel bir kullanışı oluyor. Gerek tema düzenleme, gerek SEO açısından Google kendi platformu olan Blogger'ı daha çok seviyor ve bu da biz webmasterların işine geliyor. Tabi birde ücretsiz olması bunun cabası.
3 Yıldır Blogger platformunda Programlama dilleri ile sizlere hizmet vermenin verdiği gururla sizlerin de birer blog sahibi olmanızı çok isterim.
Yazı yazmaktan ziyade insanlarla bir şeyler paylaşmanın verdiği hazzı hiçbir şey vermiyor bu hayatta. Olabildiğince yaptığım işleri ücretsiz yayınlamaya çalışıyorum. Facebook'ta paylaştığım kurumsal blogger temasını gerçek bir emeğin eseri olduğu için ücretli bir şekilde dağıtıyorum.
Sizlere de Blogger için bu güzel yemek tarifi temasını paylaşmak istedim. Umarım paylaşımlarım bir kaç insana da olsa ulaşıyordur veya faydalanabiliyordur. Şuan websitemde kullandığım tema da bu tema ile aynıdır.
Benim için en önemli şey siz değerli okurlarımın yorumlarıdır. Her konu için yorum yapabilirsiniz. Cevapsız yorum bırakmıyorum.

Temayı yüklemek için : indirdiğiniz .txt dosyasının içindekileri kopyalayın ve Blogger panelinden Tema > HTML'yi Düzenleye tıklayın hepsini seçin, kopyaladığınız tüm kodları yapıştırın ve kaydedin.

Not : Temanızın aynı şekil yedeğini alırsanız sizin için faydalı olur.
Eğer olaki düzenleme ile ilgili yardıma ihtiyacınız olursa lütfen yorum atın. En kısa sürede cevap vereceğime emin olabilirsiniz.
Umarım Blogger Yemek Tarifleri Sitesi Teması'nı beğenirsiniz.

Tema demosu    Temayı indir

Blogger Yemek Tarifleri Teması Sitesi Konusuna Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Yorum Yapan Siz Olun.

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.