Google'dan Ücretsiz Eğitim ve Sertifika Dijital Atölye

google-egitim-ucretsiz-sertifika-e-sertifika-e sertifika-elektronik-dijital-atölye-pazarlama

Google geçtiğimiz zamanlarda dijital pazarlamayı ücretsiz eğitim ve sertifika vererek insanlara öğreten bir web sitesi açmuştı. Duymayanlar veya görmeyenler için bir kez de biz paylaşmak istedik. Dijital atölye olaran adlandırılan bu site ile herkes bir e-sertifika sahibi olabilecek.

Dijital pazarlama nedir ?
Dijital kanalları kullanan verimli bir pazarlamayöntemi. Bu kanalların önde gelenleri ise; internet, sosyal medya ve mobil platformlardır.
Dijital Atölye nedir ?

Dijital bilginizi tazeleme sebebiniz ister işinizi, kariyerinizi büyütmek, ister sadece özgüveninizi artırmak olsun, Dijital Atölyedeki uzmanlar size internet ortamında yardımcı olacak. Yetenek seviyesi, hedefleri, özgeçmişi ne olursa olsun, Dijital Atölyeden herkes faydalanabilir.

Google, Dijital Atölyeyi neden faaliyete geçirdi?

İnternetin nimetlerinden faydalanabilmeyi öğrendiklerinde bireylerin, işletmelerin ve hatta ekonomilerin ne kadar büyüyebileceği inanılmaz bir gerçek. Biz de teknolojik devrimden faydalanabilmek için gereken dijital yeteneklere siz de dahil herkesin sahip olmasını, bu büyümeden herkesin payını almasını istiyoruz.

Eğitimimi tamamladığımda ne tür bilgi ve yetenekler kazanmış olacağım?

Büyümenin sınırı yok! Sizin geçtiğiniz yollardan geçmiş uzmanlarımızın eğitim videolarını izledikten sonra siz de kendinizi ve işletmenizi internetten tanıtabilme yeteneğine sahip olacaksınız. Doğru kullanıcılar tarafından fark edilmeyi, hedeflerinize ulaşmak için interneti en doğru şekilde kullanabilmeyi öğreneceksiniz.


Sizlerde e-sertifika almak isterseniz ve ücretsiz eğitim görmek için
Dijital atölyeyi ziyaret edebilirsiniz.
Dijital atölyeye gitmek için tıklayınız.

Google'dan Ücretsiz Eğitim ve Sertifika Dijital Atölye Konusuna Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Yorum Yapan Siz Olun.

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.