Ekran Video Kaydedici Bandicam Full - Crack - Serial | Youtuber

Ekran Video Kaydedici Bandicam Full - Crack - Serial | Youtuber

Herkese merhaba arkadaşlar youtube için video çekmeye başlıyorum ve ekran kaydedici program lazım oldu. Tabi bunların tam sürümünü bulmak kolay değil hepsi ücretli. Sizlere bandicam adlı ekran kaydedici programının tam sürümünü atıyorum. İçerisinde crack serial mevcuttur.

Kurulum ve crack işlemi

Dosyayı indirdikten sonra içerisinde bulunan bdcamsetup.exe yi çalıştırıp kurulum yapıyoruz. Bu 32 bit sürümü 64 bit bilgisayarlarda da kullanılabilir. Kurulum bittikten sonra programı kapatın ve register.rar dosyasını açın. Antivirüs programınızla izin vermeniz gerekli bu dosyada işlem yapamayacaksınız büyük ihtimal. keymaker.exe ye çift tıklayın açılmıyorsa dediğim gibi güvenlik duvarını kapatıp dosyaya izin vermelisiniz. keymaker.exe yi sağ tık yönetici olarak çalıştır olarak açın. Ardından herhangi bir eposta ile register application a tıklayın. İşlem successful dediyse diğer loader dosyamızı sağ tık yönetici olarak çalıştırıyoruz. Burada program açılacaktır. Ardından bütün dosyaları silebiliriz ekran kaydedicimiz artık full oldu.Ekran videoları kaydedebilirsiniz.

İndirme link > Tıkla

Ekran Video Kaydedici Bandicam Full - Crack - Serial | Youtuber Konusuna Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Yorum Yapan Siz Olun.

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.