C# Kafe - Restaurant Otomasyonu Uygulaması

C# Kafe - Restaurant Otomasyonu Uygulaması


C# Kafe - Restaurant Otomasyonu Uygulaması

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kafe ve restaurant otomasyonu paylaşacağım.İstek üzerine paylaşıyorum.Projesini bizimle paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.Başarılı bir proje ve başarılarının devamını dilerim.Bildiğiniz gibi Kafe ve Restaurant türü mekanlarda kullanılan adisyon kağıtlarına hitafen yapılmış bir uygulama. :)
Program access veri tabanıyla oluşturulmuştur.Kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar kodlarına bakabilmesi açısından paylaşıyorum.Kodların açıklaması yoktur.Olduğu gibi sizlerle paylaşıyorum.Birden fazla formlar ile örnek arayanlar için bire bir..

Yorum Gönder

Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Yorumlar

 1. çok güzel bir bilgi teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 2. YENİ FORM EKLEYİNCE FORM BULUNAMADI HATASI VERİYOR PROJEYE BÖYLE BİR ENGELLEME YAPILMIŞ OLABİLİRMİ? TEŞEKKÜRLER....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bildiğim kadarıyla yok ama ben bir kontrol edip cevabımı buradan yazarım.

   Sil
  2. Dosyayı inceledim bende verilen tek hata formu oluşturuyorum kod kısmında göstermeye çalışırken görmüyor ama yeni bir class açıp tanımlayınca görünüyor.Yani sorunsuz yeni orm açabiliyorum. Saygılarımla.

   Sil
  3. Cevabınız için teşekkürler bende class oluşturdum ama problemi de buldum problem yeni form eklediğimizde namespace ismi projeyle farklı olduğu için düzelttim şuana herhangi bir problem yok sayenizde bunuda öğrendik tekrar teşekkürler ...

   Sil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil